YES, GOED NIEUWS! We mogen weer beginnen met de autorijlessen vanaf maandag 11 mei a.s.!

Onze leerlingen die allemaal op ons gewacht hebben: BEDANKT! Wij waarderen enorm jullie geduld, geweldig!

Inmiddels zijn jullie al in contact met onze instructeurs voor het inplannen van de rijles en worden de maatregelen betreft het Coronavirus die genomen moeten worden opgesteld en gecommuniceerd.

De vele nieuwe aanmeldingen/leerlingen: BEDANKT! Ook jullie waarderen wij enorm dat je, in de tijd dat wij verplicht afwezig waren, ons het vertrouwen hebt gegeven om je alvast aan te melden en vooruit te kijken!

Voor alle toekomstige aanmeldingen/leerlingen: BEDANKT! Heel fijn dat je voor ons gekozen hebt, ook jullie zijn uiteraard van harte welkom! Om alle nieuwe aanmeldingen overzichtelijk te houden en zoveel als mogelijk te kunnen plaatsen in de agenda’s vragen wij je om via onze website/per email aan te melden.

Voor jullie allemaal gaan wij meer dan ons uiterste best doen om een top opleiding aan te bieden: kom maar op met dat rijbewijs!